Застосування лампочки 500 Вт

лампочка
Застосування лампочки 500 Вт

У деяких ситуаціях звичайних лампочок для освітлення певної території чи приміщення недостатньо. І тоді на допомогу приходять лампочки з потужним та яскравим потоком світла. Одними з таких є лампочки 500 Вт, про які ми детальніше розповімо у цій статті.

Лампочка

Види лампочок на 500 Вт

Лампочки 500 Вт виготовляються наступних видів:

  1. Розжарювання – з моменту винаходу конструктивно не сильно змінилися й досі є найдоступнішими та популярними джерелами світла. Модель 500 Вт виробляє світловий потік близько 8800 лм.
  2. Галогенні – за принципом дії належать до типу розжарювання, але внаслідок вмісту всередині колби газів галогенів, їх світло має більшу яскравість. Лампочка 500 Вт буде виробляти близько 9900 лм.
  3. Ртутні – джерела світла, що належать до пристроїв змішаного світла, в яких залучений баластний опір у вигляді вольфрамової нитки, ртутно-газовий пальник та шар люмінофора, нанесений на стінки колби зсередини.
  4. Натрієві –  спеціалізовані пристрої, призначені для вирощування рослин в промислових масштабах. Такі джерела світла виробляють підвищене ультрафіолетове випромінювання.
  5. Металогалогенні – такі лампочки мають високий нагрів й можуть встановлюватися тільки в спеціалізованих світильниках закритого типу. Проте вони добре переносять низьку температуру зовнішнього середовища, тому їх найчастіше встановлюють для зовнішнього освітлення.
  6. Газорозрядні – застосовуються для підсвічування як зовні, так і всередині приміщень.

Сфера використання високопотужних лампочок 500 Вт 

Яскравий світловий потік 500 Вт є необхідним у різних ситуаціях. Насамперед такі лампочки використовуються для підсвічування комерційної спрямованості, при якому промінь прожектора освітлює вітрини, інсталяції, рекламні щити та білборди. Також він застосовується у туристичній сфері, при освітленні адміністративних центрів, всередині та зовні заводів, промислових будівель, будівельних майданчиків.

Вибрати та купити різні види ламп, в тому числі потужні 500 Вт, з усією комплектацією можна в спеціалізованих магазинах.

Підсвічування вітрин за допомогою лампочки

Цоколі лампочок 500 Вт  

Потужні лампочки найчастіше оснащуються стандартними цоколями Е40 або Е27. Вони належать до різьбових типів та вкручуються в патрон. Таке рішення – найпростіше й найбільш надійне. При покупці варто звертати увагу на те, з якого матеріалу виготовлений цоколь. Для ламп 500 Вт, що володіють високою потужністю та схильні до підвищеного нагріву, кращими матеріалами для цоколя є сталь, плакована цинком або покрита гальванічним покриттям жерсть. На жаль, останнім часом у виробництві широко використовується алюміній, легкий метал з м’якою текстурою, яка часто призводить до заклинювання різьблення в патроні, порушення контакту та пожежонебезпечних ситуацій. Альтернативою нарізному цоколю є R7s, що застосовується, в основному, в різного виду прожекторах – таких, як модель HL-02 500W WHITE. Такі лампи мають циліндричну форму, на протилежних сторонах якої розташовуються контакти-виводи. Вони з легким клацанням фіксуються у світильнику. Здійснити заміну такої лампочки 500 Вт не складе труднощів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *