Огляд лампочки 150 Вт

лампочка 150 Вт
Огляд лампочки 150 Вт

Лампи на 150 Вт – це аналоги потужних світлодіодних джерел світла. Сьогодні ви без особливих проблем можете вибрати газорозрядні та галогенні моделі ламп такої потужності. Вони складають ринок альтернативної продукції дорогої техніки для освітлення.

Лампочка

Особливості лампочки на 150 Вт

Компактні розміри дозволяють встановлювати лампи на 150 Вт в прожектори невеликих габаритів, які зручно використовувати як всередині, так і зовні будівлі. Такої зручності в розміщенні можуть вимагати архітектурні особливості будови або його скромна площа.

Показники світловіддачі та енергоефективності ламп зіставні, а іноді й перевершують світлодіодні аналоги. Звичайно, ними не завжди можна замінити LED, але є області застосування, де вони незамінні або більш зручні.

Використання лампи 150 Вт 

Різні види ламп потужністю 150 Вт застосовуються у світильниках та прожекторах:

  1. Для вуличного освітлення садових ділянок, доріг, під’їздів, ігрових та спортивних майданчиків, будівельних зон. Якщо дуже великі території такі моделі не зможуть освітити, наприклад, стадіони та автостради, то з меншими площами вони справляються відмінно.
  2. Всередині приміщення. Розміщуються лампочки у світильниках для яскравого освітлення виставкових центрів та складів, великих виробничих просторів.
  3. Окрема область застосування – фото- та відеознімання, завдяки сумісності світлового потоку з вимогами кінопроекційної апаратури.

Освітлення вулиці

Також потужні лампи купують для використання у виробничих приміщеннях, на підприємствах, що займаються друком (офсетним, картографічним), для сушки та експозиції об’єктів. Освітлення великих рекламних площ, наприклад, фасадів багатоповерхівок – ще один сегмент попиту на дану категорію продукції. Часто потужні лампочки використовують для освітлення архітектурних об’єктів та муралів.

Світильники для лампочок 150 Вт виконують кілька завдань, основне з яких – витримати температуру, яка виникає при роботі потужних ламп. З цієї причини відповідні моделі роблять закритого типу. Інші завдання світильників – функціональність та задоволення естетичних потреб покупців. Заради останнього, виготовляють освітлювальні прилади різних форм та колірного виконання.

Найбільш поширені питання про лампочки 150 Вт

Як вибрати лампочку 150 Вт?

Світильники (прожектори) для лампочок потужністю 150 Вт мають міцну конструкцію, яка витримує високі температури. При виборі лампи для такого світильника, зверніть увагу на його характеристики: максимальна потужність, який тип цоколя йому підходить, які габарити лампочки йому потрібні. Також вивчіть характеристики лампочки, щоб вибрати ту модель, яка найкраще відповідає вашим потребам в освітленні: температура світіння, яскравість, термін служби.

Прожектор для лампочки 150 Вт

Чи можна замінити лампу 150 Вт на світлодіодну?

Для заміни лампочок різних типів на світлодіодні потрібно зіставляти їх потужність та характеристики. Так, для заміни лампочки розжарювання 150 Вт слід купити LED аналог потужністю 22 Вт.

Яку лампу потужністю 150 Вт вибрати для прожектора?

При виборі лампи для світильника виходьте з характеристик світильника та лампочки: враховуйте показники потужності, цоколь та габарити. До того ж світильник для вуличного освітлення повинен мати високий ступінь захисту IP (краще вибрати від IP64 – повний захист від пилу та бризок води).

Скільки працюють лампочки 150 Вт?

Середній час роботи ламп розжарювання – 1 тис. годин, галогенних –  від 2 до 4 тис. годин, газорозрядних – від 3 до 20 тис. годин, світлодіодних – до 50 тис. годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *