Category Led прожектори

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт

Лед підсвічування застосовують не тільки для освітлення, але й для прикраси будинків, парків, прибудинкових територій та мостів. Діодні освітлювальні моделі потрібні для оформлення магазинів, фасадів, рекламних банерів та щитів. Світлодіодний LED прожектор на 50 Вт встановлюють на місці звичайних моделей з потужністю 300 Вт. Причина заміни – економне споживання електроенергії. Якщо порівняти звичайний прожектор 50 Вт і світлодіодний 50 Вт, то при рівному споживанні електрики лед варіант дає більш яскраве світіння для підсвічування досить великої площі.

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 1
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 1

Потужності LED прожектора на 50 Вт вистачає, щоб створити світловий потік близько 3000-4000 лм і забезпечити підсвічування на значній площі – приблизно 50-55 кв. м. Пристрій має найвигідніше співвідношення енергоспоживання та світловіддачі. Аналогом світлодіодного прожектора LED 50 Вт може бути галогенний з потужністю 300 Вт.

Світлодіодний прожектор 50 Вт використовують для підсвічування:

● фасадів будівель різного призначення;

● автостоянок та парковок;

● прибудинкової території;

● дитячих та спортивних майданчиків;

● рекламних конструкцій;

● будівельних майданчиків;

● парків, скверів, фонтанів, ландшафтних ділянок.

Переваги LED прожектора 50 Вт

В Україні вуличний світлодіодний прожектор LED 50 Вт купують з багатьох причин, але головна – економне споживання електроенергії. Прожектор 50 Вт забезпечує якісне освітлення заміського будинку або будь-якої великої території при мінімальному споживанні електрики. Крім енергоефективності, прожектор LED 50 має багато переваг:

● тривалий термін служби (світлодіодна лампа може працювати 30-50 тис. годин);

● оптимальний дизайн світильників (моделі різного кольору з невеликими габаритами);

● можливість адаптації вуличних приладів до перепадів напруги;

● високий ступінь захисту IP65, вироби не бояться опадів та вологи;

● освітлювальні елементи всередині корпусу не нагріваються;

● добре переносять перепади температур, можуть працювати в будь-який час року при температурі від -40 до + 45 ° С.

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 2
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 2

Популярність LED прожекторів 50 Вт пояснюється не тільки хорошою роботою та якісним освітленням. Ці моделі пожежобезпечні. Лед прожектори з високою потужністю (понад 100 ватт) можна встановлювати в будь-якому місці. Діодні освітлювальні елементи при світінні виділяють значно менше тепла, ніж галогенні або лампи розжарювання. Покращений тепловідвід в світлодіодних приладах забезпечують спеціальні ребристі пластини.

Особливості моделей прожекторів потужністю 50 Вт

Діодні прожектори потужністю 50 Вт, як і інші вироби цієї групи, мають просту конструкцію. Вони складаються з корпусу, світлодіодного модуля, блоку живлення (драйвера) та рефлекторів. Корпус виготовляють з металу і пластика. Для виробництва використовують сталь та алюміній. Корпус вуличних LED прожекторів має високий клас захисту (IP65). Такі світильники можуть працювати на відкритих просторах при будь-якій погоді, їх корпус захищений від вологи.

Блок живлення потрібен для захисту пристрою від стрибків напруги. Драйвер є стабілізатором будь-якого світлодіодного прожектора. Рефлектори підсилюють світлові промені та забезпечують їм оптимальну дальність. Рефлектор не дає світловому потоку розсіюватися, завдяки йому промені формують потік потрібної потужності. Світлодіодні модулі встановлюють в корпус пристрою, вони можуть мати будь-яку конфігурацію. Деякі моделі мають датчики руху.

Одним з важливих параметрів при виборі прожектора є сила світлового потоку, яку вказують в люменах. Світлодіод потужністю 1 ватт дає приблизно 75 лм світлового потоку, діодний прожектор потужністю 50 Вт видає 3750 лм. Такий потужний промінь з можливістю регулювання забезпечує якісне підсвічування території присадибної ділянки або приміщення великої площі. Площа освітлення залежить від кута розсіювання світла, 100-120 градусів вистачає для підсвічування ділянки площею понад 50 кв. м.

ЛЕД прожектор 100 Вт
ЛЕД прожектор 100 Вт

Прожектор світлодіодний 100 Вт з потужним потоком спрямованого світла можна використовувати для освітлення великих промислових приміщень, а також в якості зовнішньої вуличного підсвічування. Застосування ЛЕД технологій зробило моделі цього класу дуже ефективними та популярними. Потужність 100 Вт для світлодіодних освітлювальних приладів є досить великою.

ЛЕД прожектор 100 Вт 1
ЛЕД прожектор 100 Вт 1

Світловий потік на 1 Вт потужності, що споживається, у ЛЕД моделей становить приблизно 90 лм. Для порівняння: світловий потік галогенової лампи на 1 Вт потужності – 15-20 лм. Це означає, що ЛЕД прожектор потужністю 100 Вт володіє світловим потоком 9000 лм. Світловий потік залежить від типу прожектора. У преміуммоделях він може бути 9000 лм, в стандартних – 8000 лм, в економсегменті – 5500 лм. На яскравість світла впливає кількість ЛЕД кристалів, чим їх більше, тим яскравіше світить прилад. Колір світіння залежить від температури. Можна вибрати холодний, теплий або нейтральний білий.

Незважаючи на велику потужність, діодний прожектор 100 Вт дуже економно споживає електроенергію. ЇЇ витрати в 5-6 разів нижче, ніж в аналогів з іншими джерелами світла. Світлодіодні моделі майже всю енергію, що споживається, перетворюють у світло, а не на вироблення тепла.

Моделі обладнані драйверами, що виконують захист від перепадів напруги. Також драйвера відповідають за миттєве включення прожектора. Їх наявність захищає світлодіоди від негативного впливу перепадів напруги, а це, своєю чергою, сприяє підвищенню терміну експлуатації.

Переваги ЛЕД прожектора 100 Вт

Крім високої енергоефективності та великого терміну експлуатації – до 50 тис. годин, світлодіодні вуличні прожектори мають багато переваг:

  • працюють в різних температурних режимах від -40 до + 55°С у будь-який період року;
  • не випромінюють ультрафіолетові та інфрачервоні промені;
  • відрізняються доброю передачею кольору;
  • не вимагають заміни лампи та додаткового обслуговування;
  • просто монтуються на дерев’яні, бетонні та цегляні поверхні;
  • мають компактні розміри;
ЛЕД прожектор 100 Вт 2
ЛЕД прожектор 100 Вт 2

Габарити світильників менше, ніж в інших моделях з такою ж потужністю. Діоди мають дуже компактний розмір та не займають багато місця в освітлювальному приладі. Це дозволяє робити пристрої різної форми. Вуличні моделі мають міцний корпус з високим рівнем захисту (індекс IP65) та загартованим склом. Це означає, що прилад повністю захищений від проникнення в корпус пилу та води, може працювати під опадами, у вигляді дощу або снігу.

Сфера застосування прожекторів 100 Вт

Світло світлодіодних прожекторів потужністю 100 Вт дозволяє розгледіти будь-які деталі на території, що освітлюється, тому їх часто використовують в охоронних системах різних об’єктів. Вони можуть повноцінно освітити будмайданчик або виробниче приміщення з високими стелями.

Моделі незамінні при установці рекламних конструкцій – великих банерів на фасадах, білбордів та щитів. Їх застосовують для підсвічування магазинів, павільйонів, торгових точок тощо.

Ще одним напрямком використання світлодіодних прожекторів потужністю 100 Вт можуть бути різні заходи. Для освітлення міських концертів, карнавалів та народних гулянь діодні світильники підійдуть ідеально. Вони створюють потужний світловий потік, тому для освітлення однієї й тієї ж площі, ЛЕД пристроїв знадобиться менше, ніж галогенних або металогалогенних.

Прожектори відмінно підійдуть для освітлення заміського будинку. Модель встановлюють над входом в будинок, над в’їздом в гараж або в зоні відпочинку, де стоїть навіс, альтанка, вуличні меблі. Для приватних ділянок покупці вибирають вироби, обладнані датчиками руху. Це допомагає економити електроенергію та сприяє підвищенню безпеки мешканців.