Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт

Лед підсвічування застосовують не тільки для освітлення, але й для прикраси будинків, парків, прибудинкових територій та мостів. Діодні освітлювальні моделі потрібні для оформлення магазинів, фасадів, рекламних банерів та щитів. Світлодіодний LED прожектор на 50 Вт встановлюють на місці звичайних моделей з потужністю 300 Вт. Причина заміни – економне споживання електроенергії. Якщо порівняти звичайний прожектор 50 Вт і світлодіодний 50 Вт, то при рівному споживанні електрики лед варіант дає більш яскраве світіння для підсвічування досить великої площі.

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 1
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 1

Потужності LED прожектора на 50 Вт вистачає, щоб створити світловий потік близько 3000-4000 лм і забезпечити підсвічування на значній площі – приблизно 50-55 кв. м. Пристрій має найвигідніше співвідношення енергоспоживання та світловіддачі. Аналогом світлодіодного прожектора LED 50 Вт може бути галогенний з потужністю 300 Вт.

Світлодіодний прожектор 50 Вт використовують для підсвічування:

● фасадів будівель різного призначення;

● автостоянок та парковок;

● прибудинкової території;

● дитячих та спортивних майданчиків;

● рекламних конструкцій;

● будівельних майданчиків;

● парків, скверів, фонтанів, ландшафтних ділянок.

Переваги LED прожектора 50 Вт

В Україні вуличний світлодіодний прожектор LED 50 Вт купують з багатьох причин, але головна – економне споживання електроенергії. Прожектор 50 Вт забезпечує якісне освітлення заміського будинку або будь-якої великої території при мінімальному споживанні електрики. Крім енергоефективності, прожектор LED 50 має багато переваг:

● тривалий термін служби (світлодіодна лампа може працювати 30-50 тис. годин);

● оптимальний дизайн світильників (моделі різного кольору з невеликими габаритами);

● можливість адаптації вуличних приладів до перепадів напруги;

● високий ступінь захисту IP65, вироби не бояться опадів та вологи;

● освітлювальні елементи всередині корпусу не нагріваються;

● добре переносять перепади температур, можуть працювати в будь-який час року при температурі від -40 до + 45 ° С.

Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 2
Світлодіодний ЛЕД прожектор 50 Вт 2

Популярність LED прожекторів 50 Вт пояснюється не тільки хорошою роботою та якісним освітленням. Ці моделі пожежобезпечні. Лед прожектори з високою потужністю (понад 100 ватт) можна встановлювати в будь-якому місці. Діодні освітлювальні елементи при світінні виділяють значно менше тепла, ніж галогенні або лампи розжарювання. Покращений тепловідвід в світлодіодних приладах забезпечують спеціальні ребристі пластини.

Особливості моделей прожекторів потужністю 50 Вт

Діодні прожектори потужністю 50 Вт, як і інші вироби цієї групи, мають просту конструкцію. Вони складаються з корпусу, світлодіодного модуля, блоку живлення (драйвера) та рефлекторів. Корпус виготовляють з металу і пластика. Для виробництва використовують сталь та алюміній. Корпус вуличних LED прожекторів має високий клас захисту (IP65). Такі світильники можуть працювати на відкритих просторах при будь-якій погоді, їх корпус захищений від вологи.

Блок живлення потрібен для захисту пристрою від стрибків напруги. Драйвер є стабілізатором будь-якого світлодіодного прожектора. Рефлектори підсилюють світлові промені та забезпечують їм оптимальну дальність. Рефлектор не дає світловому потоку розсіюватися, завдяки йому промені формують потік потрібної потужності. Світлодіодні модулі встановлюють в корпус пристрою, вони можуть мати будь-яку конфігурацію. Деякі моделі мають датчики руху.

Одним з важливих параметрів при виборі прожектора є сила світлового потоку, яку вказують в люменах. Світлодіод потужністю 1 ватт дає приблизно 75 лм світлового потоку, діодний прожектор потужністю 50 Вт видає 3750 лм. Такий потужний промінь з можливістю регулювання забезпечує якісне підсвічування території присадибної ділянки або приміщення великої площі. Площа освітлення залежить від кута розсіювання світла, 100-120 градусів вистачає для підсвічування ділянки площею понад 50 кв. м.