Де використовуються лампочки Едісона

лампочка
Де використовуються лампочки Едісона

До того, як Томас Едісон винайшов лампу розжарювання, єдині існуючі лампочки були надто дорогими навіть для найбагатших людей. Плюс, вони працювали кілька годин. В кінці 1870-х Едісон змінив правила гри, коли приручив електричне світло. Його лампочка розжарювання з ниткою з міцного бамбука світила 1200 годин. Відтоді почалася історія лампочок Едісона.

Лампочки Едісона

У звичайній лампі розжарювання конструкція нитки щільно та рівномірно намотана. Сучасні лампи представлені з пухкими та хвилястими вольфрамовими нитками для унікального вінтажного ефекту. Світлодіодні моделі ламп Едісона є найбільш функціональною продукцією. Увібравши в себе переваги попередниць, вони також функціональні та енергоощадні.

Лампочки Едісона створюють затишний настрій в ресторанах, барах, бутиках та кафе. Їх цибулини широко висвітлюються в журналах та блогах з домашнього декору. Завдяки новим світильникам ця тенденція стала ще й енергоефективною.

Лампочки Едісона в інтер’єрі

Вінтажні електричні вогні додають інтер’єру особливого шарму. Їх тьмяне, затишне сяйво робить м’якішим будь-який сучасний інтер’єр. Завдяки лампочкам Едісона кожна кімната отримала можливість поєднати в собі старе й нове, створюючи свій особливий світло дизайн в інтер’єрі.

Вітальня. Старовинні лампи стають абсолютно сучасними, коли встановлені в правильний світильник. Або використовуються зовсім без нього – у вигляді підвісу без плафона. Кругла форма лампи, що нагадує земну кулю, ідеально для цього підходить.

Кухня. Лампи Едісона є ідеальним варіантом для задоволення потреб вашої кухні в природному освітленні. Вони відмінно виглядають над кухонним столом або барною стійкою. На відміну від типових підвісних світильників, прозорі лампочки створюють модну атмосферу, не заважаючи зору.

Лампа Едісона в інтер'єрі

Спальня. Якщо ви хочете додати трохи голлівудського гламуру спальні, розмістіть в ній бра з лампочками у вінтажному стилі. Їх приємна колірна температура відмінно підходить для кімнати. Виберіть світлодіодні лампи Едісона, щоб додати інтриги, не жертвуючи при цьому енергоефективністю.

Найбільш поширені питання про лампи Едісона

Сучасний дизайн і багата спадщина роблять лампочки Едісона популярними серед покупців та бажаними для дизайнерів. Вони прикрашають інтер’єри різних стилів. спеціалізовані магазини пропонують широкий асортимент освітлювальної продукції, якою можна прикрасити житлове або офісне приміщення. Лампочки доповнять собою конструкції люстр, бра, торшерів та настільних світильників будь-яких можливих конструкцій й габаритів. У зв’язку з цим у покупців можуть виникати свої запитання, на найбільш поширені з яких ми хочемо дати відповіді.

Як сильно нагрівається лампочка Едісона?

Світлодіодні лампочки Едісона, що використовуються, не гріються. Це дозволяє встановлювати їх у підвіси, що не містять плафонів, без небезпеки обпектися.

Наскільки шкідливим є світло світлодіодних ламп для людського ока?

Світло, що випромінюється світлодіодною лампочкою Едісона є абсолютно безпечним для людських очей. У ньому відсутні шкідливі для очей частини світлового спектра. Крім того, пропонуються світильники, в яких є можливість регулювати світіння лампочки, його яскравість.

Декоративний світильник з лампами Едісона

Чи багато споживають лампочки Едісона електроенергії?

Такі лампи довговічні та дуже ефективні. Вони можуть працювати до 50 тисяч годин, споживаючи при цьому на кілька порядків менше електрики, ніж звичайні лампочки розжарювання.

В які світильники можна встановлювати лампочки Едісона?

Їх можна встановлювати практично в будь-який світильник. Все залежить від освітлювального приладу та самої лампочки, від їх технічних характеристик. Слід звертати увагу на розмір лампи й тип цоколя, які відповідають параметрам світильника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *