Як освітити свій будинок у стилі шеббі-шик

Як освітити свій будинок у стилі шебі-шик
Як освітити свій будинок у стилі шеббі-шик

Слово «пошарпаний» сприймається нами як «неохайний». Але таке, здавалося б негативне його звучання, зусиллями британського дизайнера інтер’єрів Рейчела Ешвелла перетворено на модний та стильний напрямок оформлення домашнього інтер’єру. Названий шеббі-шик, цей стиль вже багато років є своєрідним мистецтвом обставити будинок меблями, покликаними створити ретро антураж, що надає приміщенню елегантну і гостинну атмосферу. Основним його кольором є білий. Все біле з рожевим відтінком створює своєрідний стиль, що поєднує в собі елементи густавіанського, скандинавського і прованського. Така гама надзвичайно універсальна і дозволяє грати з багатьма відтінками, що переходять у холодніші відтінки сірого, синього, зеленого або ж у теплі кремові акценти з насолодою матової пастельної палітри палітри.

Як освітити свій будинок у стилі шебі-шик 1
Як освітити свій будинок у стилі шеббі-шик 1

Старе освітлення: досконалість недосконалого

Щоб створити меблі в «пошарпаному» стилі, недостатньо просто перефарбувати її в білий колір, можливо, надавши їй характерного вигляду, що «лущиться». У створенні стилю важлива роль відводиться таким деталям, як вази, свічки, картини, килими і, не в останню чергу, люстри та лампи, які відіграють фундаментальну роль в оформленні світлодизайну інтер’єру, завершенні картини ветхості та формування свого роду «ідеальної недосконалості». .

Аплікації, особливо у флорентійському, класичному та сільському стилях, ідеально підходять для створення теплої та комфортної атмосфери пошарпаного стилю. Поліпшать інтер’єр старі картини чи фотографій у потертій рамі та перефарбованих книжкових шафах! Практичний та вишуканий світильник шеббі-шик обдарує їх своїм м’яким світлом та стане чудовим доповненням до створення досконалого стилю. А тому зупинимося на них докладніше.

Як освітити свій будинок у стилі шебі-шик 2
Як освітити свій будинок у стилі шеббі-шик 2

Потерта люстра: Звичайно вона виглядає дуже романтично. Класична люстра з безліччю ріжків і краплями з кришталю, що звисають, – незамінний додаток для вітальні в «пошарпаному» стилі. А ось стельовий світильник в індустріальному або вінтажному виконанні буде відмінно поєднується з обшарпаною їдальнею.

Торшер шеббі: Стиль шеббі-шик любить натуральні матеріали та тканини. Найкраще підходять торшери з тканинним абажуром. Те ж саме стосується і настільних ламп у стилі шеббі-шик.

Пошарпаність – стиль мрійника. А мріяти найкраще, звичайно ж, у спальні на ліжку. Ваше ложе ідеально прикрасять натуральні та необроблені тканини чи вишуканий атлас, а для штор на вікнах найкраще підійдуть м’які тони чи солодкі квіткові візерунки. Завершувати картину повинні пошарпані світильники для тумбочки з абажурами у вінтажному виконанні або латунні факельні аплікації в античному або сільському стилі.

Лампи шеббі-шик: практичність та безпека

Створення старих меблів часто пов’язане з довгими пошуками на барахолках, з подальшими реставраційними роботами і копітким розписом. У випадку з лампами ці процеси ще складніші, тому що стара лампа, знайдена на барахолці, може не відповідати чинним стандартам безпеки. Але не хвилюйтеся: збагатити ваш декор у повній безпеці допоможе великий асортимент світильників будь-якого призначення та стилю представлених у продажу. Не бійтеся і не соромтеся виявляти свою фантазію, і за це ви будете сповна винагороджені задоволенням від споглядання свого нового, оригінального та стильного інтер’єру.